Szkolenia

Zapraszam na autorskie warsztaty szkoleniowe

Windykacja - strategiczna gra z dłużnikami

Jak skutecznie używać nowoczesnych narzędzi współczesnej psychologii?

O warsztatach

Negocjując spłatę zadłużenia dłużnik prowadzi z Tobą grę, gdzie Tylko jedna ze stron może wygrać. Albo Twoja firma, bo odzyska niespłacone należności. Albo dłużnik, który uniknie sankcji za brak spłaty zadłużenia.

Aby wygrywać powinieneś znać i używać nowoczesnych narzędzi współczesnej psychologii w GRZE STRATEGICZNEJ prowadzonej z dłużnikami. Umiejętne budowanie relacji z trudnymi klientami, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi współczesnej psychologii, pozwoli Tobie lepiej pracować, czuć się komfortowo, jako wierzyciel i osiągać spektakularne wyniki negocjacyjne.

W trakcie warsztatów dowiesz się:

Narzędzia wykorzystywane podczas warsztatów: ćwiczenia, odgrywanie ról, dyskusje, case study, analiza problemów.

Podczas sesji warsztatowych nauczysz się:

Akademia Windykacji to projekt szkoleniowo - edukacyjny, którego celem jest dostarczenie praktycznej wiedzy z zakresu windykacji, negocjacji i zarządzania należnościami. Akademia dostarcza wiedzę i narzędzia wspierające skuteczne odzyskiwanie należności od nierzetelnych dłużników. W czasie organizowanych przez Akademię Windykacji szkoleń można się nauczyć, jak negocjować z trudnymi klientami spłatę należności, wykorzystując przy tym osiągnięcia współczesnej psychologii i technik wywierania wpływu społecznego. Trener zawsze przekazuje praktyczne wskazówki, jak budować procedury windykacyjne w organizacji i optymalizować proces odzyskiwania należności. Akademia Windykacji, poprzez coaching i mentoring, wspiera firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i umiejętności windykacyjnych pracowników działów finansowych i zarządzania należnościami.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ